TOP 5 klaidos, kodėl komercinių pastatų priežiūra gali tapti nuostolinga

2021.04.22

Tinkama komercinių pastatų priežiūra – atsakingas ir specifinių žinių reikalaujantis darbas, kuris pastatų valdytojams gali padėti ne tik sutaupyti gana solidžią sumą pinigų, bet ir užsitarnauti ekologijai palankaus verslo statusą. Kaip pasakoja ekspertai, vis daugiau pastatų valdytojų renkasi skaitmeninius ir automatizuotus pastatų valdymo sprendimus, tačiau, dėl klaidingo jų įgyvendinimo, pastatų priežiūra jiems gali tapti nuostolinga.
Plačiau

Kaip pastatus prižiūrėti COVID-19 metu?

2020.10.22

Šiemet netikėtai smogusi COVID-19 banga tapo nemenku iššūkiu kone visam verslo sektoriui. Pandemijos sukelti nepatogumai ne tik parodė verslų atsparumą, bet ir sugebėjimą reaguoti į situaciją žaibiškai, lanksčiai prisiderinant prie viruso iššauktos krizės.
Plačiau

Ar Jūsų pastatai paruošti šildymo sezonui?

2020.09.23

Artėjant šildymo sezonui ir siekiant išvengti nesklandumų, būtina tinkamai parengti pastatų šildymo sistemas.
Plačiau

Nauja sutartis su SEB banku

2020.09.10

„City Service Engineering“ ilgamečių klientų ratas pasipildė nauju svarbiu klientu – tai dar kartą parodo, kaip yra svarbu nuolatos tobulėti. Nuo šiol prižiūrėsime SEB banko klientų aptarnavimo skyrius ir administracines patalpas visoje Lietuvoje.
Plačiau

Kaip organizuojame darbą COVID-19 metu?

2020.09.09

Komercinių pastatų priežiūros veikloje yra dalis paslaugų, kurių neįmanoma teikti per atstumą, pavyzdžiui – avarinės tarnybos darbas. Avarinės tarnybos ir įvairius remonto darbus atliekančių specialistų veiklą bendrovė ir toliau organizuoja taip, kad būtų kuo mažiau kontaktuojama su klientais. Specialistai aprūpinti visomis reikalingomis saugos priemonėmis, tad į objektą vyksta pasiruošę ir laikydamiesi prevencinių priemonių.
Plačiau

Nauja sutartis su SBA technologijų ir inovacijų parku

2019.09.01

Dalijamės dar viena puikia žinia – pasirašėme inžinerinių sistemų priežiūros ir aptarnavimo sutartį su SBA technologijų ir inovacijų parke įsikūrusiu logistikos centru „Innovo logistika“.
Plačiau

Antrai Covid bangai pasiruošę!

2020.08.05

Šiemet netikėtai smogusi COVID-19 banga tapo nemenku iššūkiu kone visam verslo sektoriui. Pandemijos sukelti nepatogumai ne tik parodė verslų atsparumą, bet ir sugebėjimą reaguoti į situaciją žaibiškai, lanksčiai prisiderinant prie viruso iššauktos krizės.
Plačiau

Dilema: ar įmanoma mažinti ir kaštus, ir riziką?

2020.07.16

Neteisinga sistemų priežiūros strategija gali iš esmės nulemti bendrą organizacijos produktyvumą. Visai nesvarbu, ar tai gamybos įmonė, nekilnojamojo turto vystytojas, ar prekybos centras.
Plačiau

VŽ apie mus. Pustuščiai pastatai: kur ir kaip galima sutaupyti

2020.03.30

Kol Lietuvoje nebuvo fiksuotas koronaviruso ligos COVID-19 protrūkis, verslo, prekybos, kiti centrai jungė maksimalų sistemų pajėgumą stengdamiesi užtikrinti kuo geresnes sąlygas ten besilankantiems ir dirbantiems žmonėms. Dabar, kai dalis nuomininkų atsidūrė karantine ir negali vykdyti veiklos, verta pagalvoti apie efektyvesnį energinių kaštų valdymą
Plačiau

VŽ apie mus. Pastatų skaitmenizavimas: metas raškyti vaisius

2020.02.27

Skaitmenizavimas ir daiktų internetas iš pagrindų keičia požiūrį į pastatų valdymą – šis tampa kur kas optimalesnis ir efektyvesnis. Kaip išgirsti, ką „kalba“ pastatai, ir šią informaciją paversti efektyvumu? Kodėl žmogiškasis faktorius dažnai reiškia paslėptus nuostolius? Kaip organizuoti priežiūrą, kad ji taptų kontroliuojamu ir pažangiu procesu, lemiančiu mažėjančias energijos sąnaudas?
Plačiau

VŽ apie mus. EPC – pastato sistemų valdymas, kuris taupo tūkstančius

2019.06.18

Energetinio efektyvumo paslauga (angl. Energy Performance Contracting, EPC), susijusi su nekilnojamojo turto energetinio ūkio valdymu ir jo sąnaudų optimizavimu, plačiai žinoma Vakaruose. Analogų neturinčią paslaugą Lietuvoje teikia UAB „City Service Engineering“ (CSE).
Plačiau