„City Service“ džiaugiasi galėdama paskelbti savo pirmąją ESG (aplinkosaugos, socialinė ir įmonių valdymo) ataskaitą, pabrėžiančią nepajudinamą organizacijos įsipareigojimą siekti tvarios ateities.

„City Service“ esame įsitikinę, kad atsakomybė už mūsų planetą ir visuomenę yra neatsiejama mūsų misijos dalis. Grupės įmonės užsiima įvairia veikla ir paslaugomis, aptarnauja tiek privačius asmenims, tiek įmonėms. „City Service“ pritaiko tvarius sprendimus pagal kiekvienos veiklos specifinį pobūdį, užtikrindama, kad aplinkos, klientų ir darbuotojų gerovė būtų įmonės verslo strategijų priešakyje.

„City Service Engineering“, svarbi „City Service “ dalis, prisideda prie šių tvarumo iniciatyvų. Būdami šios grupės dalimi, mes atliekame pagrindinį vaidmenį skatinant ir įgyvendinant tvarumo idėjas komercinių pastatų priežiūros srityje taikydami išmaniosios priežiūros metodikas.

ESG ataskaita pabrėžia mūsų įsipareigojimą laikytis tvarios praktikos visoje mūsų veikloje, ne tik teoriškai, bet ir įgyvendinant realiame pasaulyje. „City Service Engineering“ yra puikus pavyzdys, kaip mūsų grupės įmonės aktyviai siekia ekologiškesnės ir tvaresnės ateities.

Vienas iš pagrindinių aspektų, kuriuo „City Service“ be galo didžiuojasi, yra atsidavimas energijos taupymui ir CO2 emisijų mažinimui. Organizacija pripažįsta, kad energijos ištekliai yra gyvybiškai svarbūs jos kasdieninei veiklai, tačiau taip pat taiko tvarią praktiką, padedančią tausoti gamtos išteklius ir sumažinti anglies pėdsaką, investuojant į inovatyvius ir efektyvius sprendimus.

Savo pavyzdžiu siekiame įkvėpti tiek klientus, tiek ir darbuotojus sekti pavyzdžiu, skatinant kelionę ekologiškesnio, švaresnio ir atsakingesnio pasaulio link.

ESG ataskaita yra nuolatinio įmonės įsipareigojimo kurti tvarų ir atsakingą pasaulį įrodymas. „City Service Group“ kviečia visas suinteresuotąsias šalis prisijungti prie organizacijos šioje kelionėje ir pasidalinti mintimis apie tai, kaip „City Service“ gali dar geriau siekti tvaresnio rytojaus.

Kurkime šviesesnę, tvaresnę ateitį kartu!