„City Service Engineering“ nuolat ieško naujų galimybių plėsti savo veiklą ir gerinti klientų aptarnavimą. Būdami komercinių pastatų priežiūros rinkos lyderiai matome didžiulį potencialą elektromobilių įkrovimo stotelių priežiūros ir montavimo paslaugoms. Atsižvelgiant į sparčiai augantį elektromobilių skaičių ir esamų klientų poreikį, žengiame į šią dinamiškai besivystančią ir inovatyvią rinką.

Mūsų komanda turi ilgalaikę patirtį inžinerijos ir pastatų sistemų priežiūros srityje, todėl esame įsitikinę, kad rinkai pasiūlysime patikimas ir efektyvias elektromobilių įkrovimo sprendimų paslaugas. Mūsų tikslas – padėti klientams sklandžiai pereiti prie naujų technologijų ir užtikrinti, kad jų elektromobilių įkrovimo infrastruktūra būtų visada veikianti ir patikima.

Svarbu paminėti, kad elektromobilių įkrovimo stotelių montavimas ir priežiūra padeda mums prisidėti prie tvarios ateities kūrimo. Tai viena pagrindinių įmonės vertybių ir tikime, kad tai rūpi ir mūsų klientams. „City Service Engineering“ komanda yra pasiruošusi svariai prisidėti prie įkrovimo infrastruktūros diegimo Lietuvoje.