Šiuolaikiniame sparčiai besivystančiame pasaulyje energijos vartojimo efektyvumo siekimas tapo svarbiausiu rūpesčiu. Norint pasiekti rezultatų, akivaizdu, kad visapusiškas požiūris neapsiriboja tik duomenų rinkimu ir stebėjimu. Nors duomenys neabejotinai itin svarbūs, tikroji jų vertė išryškėja kartu su laiku atliekamais ir pagrįstais veiksmais.

Šioje vietoje pastatų priežiūros įmonių vaidmuo tampa esminis. Tokios įmonės atlieka svarbų vaidmenį nustatant, diagnozuojant ir pašalinant pastato sistemų neefektyvumą. Sklandus technologijų ir žinių integravimas leidžia greitai reaguoti į anomalijas ir neatitikimus, taip užtikrinant optimalų energiją vartojančios įrangos veikimą.

Viena reikšminga partnerystė, iliustruojanti šią dinamišką sinergiją, yra bendradarbiavimas tarp „CityService Engineering“  ir „Exergio“ – naujos kartos pastatų energijos valdymo platformos. „Exergio“ platforma yra šios srities naujovių priešakyje, siūlanti sudėtingą įrankių rinkinį, skirtą įvairiems pastato energijos suvartojimo aspektams stebėti ir valdyti. Mūsų įmonės įgūdžių sujungimas su pažangiausiomis Exergio technologijomis sukuria aukštos kokybės paslaugą pastatų valdytojams.

Bendradarbiaujant imtasi iniciatyvaus požiūrio į pastatų priežiūrą, šio požiūrio esmė yra problemų nustatymas ir sprendimas realiuoju laiku. Išnaudodama nuspėjamosios analizės ir stebėjimo realiuoju laiku galią, dirbdami kartu galime sumažiname galimą energijos švaistymą, taip ne tik taupant išteklius, bet ir žymiai sumažinant veiklos sąnaudas.

Tikroji šio bendradarbiavimo galia slypi gebėjime visapusiškai optimizuoti energijos suvartojimą. Atidžiai stebint įvairius parametrus, pvz., ŠVOK (šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo) sistemas, apšvietimą ir kitas svarbias komunalines paslaugas, „Exergio“ paremtas sprendimas suteikia visapusišką pastato energijos naudojimo modelių perspektyvą. Ši duomenimis pagrįsta įžvalga leidžia priimti pagrįstus sprendimus, kurie gali žymiai sumažinti energijos švaistymą ir pastebimai sumažinti pastato CO2 pėdsaką.

Be to, pažangių technologijų, tokių kaip daiktų interneto (IoT) jutikliai ir mašininio mokymosi algoritmai, naudojimas padidina efektyvumą. Šios technologijos suteikia sistemai galimybę mokytis ir prisitaikyti, nuolat tobulinant pastato energijos dinamikos supratimą. Dėl šio nuolatinio proceso pateikiamos vis tobulesnės rekomendacijos ir sprendimai, todėl laikui bėgant visi pastato priežiūros procesai tampa vis efektyvesni.

Mūsų klientai jau naudojasi išmaniosios pastatų priežiūros paslaugomis, bei pasiekia realių energijos taupymo rezultatų, kurie siekia nuo 10% iki 25 %.  Sutaupomi ne tik finansiniai kaštai, bet ir mažinamas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimas, bei taip rodomas sektinas pavyzdys visuomenei ir verslui.