„EXERGIO“ – išmani pastato valdymo sistema

Algoritmai

Naudojame laiko patikrintus algoritmus: nuskaitome duomenis nuo mažiausių daviklių iki didžiausių duomenų srautų. Tiksliai žinome, kokie sistemų rodikliai turi būti pasiekti Jūsų pastate.

Etalonas

Per 10 metų patirtį sukaupti pastatų duomenys, kuriuos galime lyginti ir Jūsų pastatui sudaryti etaloninį modelį, kuris užtikrins geriausią rezultatą.

Nuotolis

Paslaugos teikiamos nuolatos (o ne keletą kartų per metus) t.y. 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, nuotoliniu būdu, išvengiant papildomų išlaidų ir laiko resursų.

Jūsų pastatams „kalbant“ su analitine sistema, procesas prilygsta nuolatiniam energetiniam auditui. Duomenų srauto robotizavimas ir analizė 365 dienas per metus užtikrina jūsų ramybę, jog pastatas neliks be priežiūros ir mėnesio gale nesulauksite staigmenų iš energijos tiekėjų. Netinkamų sistemų veikimo identifikavimas jus pasieks greičiau nei sulauktumėte skundo iš pastato naudotojų. Šis nuolatinis procesas tai prevencija ateičiai. Pasirūpinkite pastatų inžinerinių sistemų sklandžiu veikimu jau šiandien.

Sukuriama prieiga ir pastato valdytojui prie analitinės sistemos parametrų stebėjimui ir analizei. Šie duomenys gali būti išvedami viešai pastato nuomininkams ar kitiems naudotojams kurie suinteresuoti šiais duomenimis.

Paslaugą sudaro šios funkcijos:

  • Automatizuotas energijos resursų ir valdymo įrangos duomenų perdavimas į analitinį centrą;
  • Surenkamų duomenų analizė;
  • Algoritmų ir KPI aprašymas bei konfigūravimas analitinėje sistemoje;
  • Automatizuotas parametrų/KPI tikrinimas;
  • Sistemų/įrangos periodinė veikimo analizė ir tikrinimas;
  • Įspėjimų/indikacijų/aliarmų reagavimas ir sprendimas nuotoliniu būdu;