CSE atsisveikino su praėjusiais ir pasitiko naujus metus personalo renginių ciklu, kurio metu aptarėme įmonės vertybes ir jų pritaikymą veikloje.

Didžiuojamės mūsų komandos įsitraukimu ir aktyviu dalyvavimu. Susitikimai su darbuotojais vyko visuose įmonės ofisuose Lietuvoje. Vadovai ir darbuotojai produktyviai leido laiką aptardami įmonės vertybes ir kasdienes darbo problemas. Visi sutiko, kad pagrindinės vertybės, kuriomis remiasi visa organizacija, yra šios:

  • Bendradarbiavimas. Mes – viena komanda. Su kolegomis dalinamės žiniomis ir patirtimi, kartu proaktyviai sprendžiame iššūkius. Tikime, kad stipri bendrystė lemia kokybę kasdienėje veikloje.
  • Atsakingumas. Atsižvelgiame į klientų norus, visada suteikiame atgalinį ryšį. Laikomės duotų pažadų ir numatytų terminų, formuojame atsakingą požiūrį į socialines ir ekologines problemas.
  • Inovatyvumas. Domimės rinkos naujovėmis, nuolat diegiame technologiškai pažangius įrankius ir veiklos metodus. Esame drąsūs ir žingeidūs, todėl galime pasiūlyti klientams daugiau modernių ir tvarių sprendimų.

CSE visuomet didelis dėmesys bus skiriamas šių vertybių perdavimui mūsų darbuotojams mokymų ir susitikimų metu. Tikime, kad klientai pastebės mūsų vertybes ir padės jas skleisti.